12 grudnia

Paleta I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegański odpowiednik Anastasia Soft Glam | Recenzja + swatches

I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegańska paleta

 Dzisiaj opowiem Wam o palecie, której używam od kilku tygodni i szybko stała się moją ulubioną paletką. Nudes Chocolate od I Heart Revolution to paleta w stonowanej, neutralnej kolorystyce, którą spokojnie zrobicie dzienny jak i wieczorowy makijaż. 
I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegańska Paleta

 Paleta Nudes Chocolate ma nieco inne opakowanie od starszych czekoladek z Makeup Revolution. W poprzedniej wersji palety miały 14 cieni plus dwa duże cienie, zazwyczaj w jasnych odcieniach oraz dwustronną pacynkę. W nowym wydaniu czekoladka ma 18 cieni i dzięki braku aplikatora w palecie zmieściły się nazwy cieni, które poprzednio były zamieszczone na plastikowej osłonce. Oczywiście ta paleta jak inne czekoladki ma duże luterko. Moim zdaniem ta zmiana jest bardzo dobra! Teraz paletki wyglądają bardziej elegancko i o wiele drożej. 
I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegańska Paleta

 W palecie Nudes Chocolate możemy znaleźć ciepłe jak i ziemne cienie. Przeważnie są to brązy i beże, ale znalazły się także róże i śliwkowy cień. Jest to bardzo fajna paleta na co dzień, która będzie pasować do większości kolorów oczu. Dzięki ciemnym brązom i pięknym metalicznym cienią spokojnie można nią wykonać także wieczorowy makijaż. 
Błyszczące cienie mają miękką, aksamitną formułę i bardzo dobrze napigmentowane. Najlepiej nakłada się je palcami lub zwilżonym, płaskim pędzlem. Matowe cienieaksamitne, ale lekko się pylą. Większość z nich ma dobrą pigmentację. Wszystkie cienie dobrze się łączą i nie robią żadnych plam. Najlepiej wyglądają nałożone na bazę i na niej się najdłużej utrzymują. 
I Heart Revolution Nudes Chocolate Swatches

Bare It All – matowy, ciepły cień o miedziano-ceglanym, odcieniu. 
Stripped Down - metaliczna miedź. 
French Girls – matowy, ciepły, karmelowy brąz 
In The Sheets – matowy, ciepły, ciemny brąz. 
Pillow Talk – satynowy, musztardowo-złoty cień. 
Candlelit – metaliczne, różowe złoto. 
I Heart Revolution Nudes Chocolate Swatches

In The Nude – metaliczny, jasno złoty cień. 
Secret- matowy, zimny, jasny brąz. Ten odcień jest średnio napigmentowany, na szczęście można zbudować jego intensywność. 
Birthday Suit – satynowy, różowo- łososiowy cień.  
Flusteredmattowy prawie biały ( lekko żółty) cień ze złotymi drobinkami.  
Lovestruck – satynowy, ciepły, lekko różowy brąz. 
In The Buff- matowy, zimny szaro-różowawy odcień. Niestety ten cień nie ma najlepszej pigmentacji, trzeba budować zbudować jego intensywność. 
I Heart Revolution Nudes Chocolate Swatches

Au Naturel – matowy, przydymiony śliwkowy odcień. 
Undressed – matowy, jasny karmelowy cień. 
Bodacious – matowy, ciepły, jasny brąz 
Skimpy – matowy, jasny beż 
After Dark – matowy beżowo- różowy cień 
Brazen – matowy, neutralny, ciemny brąz 
I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegańska Paleta


 Paletka Nudes Chocolate jest zbliżona kolorystycznie do palety Soft Glam od Anastasia Beverly Hills. Obie palety mają zgaszone, neutralne odcienie. Myślę, że Nudes Chocolate może być wegańskim zamiennikiem palety od Anastasia Beverly Hills. Paletka Soft Glam jest nietestowana na zwierzętach, ale niestety nie ma wegańskiego składu.  
I Heart Revolution Nudes Chocolate - Wegańska Paleta

 Jak najbardziej polecam tą paletę! Pomijając dwa niezbyt napigmentowane cienie, łatwo się z nią pracuje. Ta paletka jest bardzo neutralna i ma duże lustro, przez co może być dobra opcją na wyjazdy. Jedyne czego mi w niej brakuje to czarny cień. Paletka nie jest droga (kosztuje 39.90 zł) i myślę, że warto się nią zainteresować. Myślę, że ta paleta mogłaby być również fajnym prezentem świątecznym. ;) 

Xoxo, 
Dorota

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Vege Time , Blogger