19 lipca

Wegańskie farbowanie – Color&Soin 8A – Ash blond

Wegańskie farbowanie – Color&Soin 8A – Ash blond

 Color&Soin to francuska firma, która produkuje naturalne, nietestowane na zwierzętach kosmetyki do włosów. Farba do włosów od tego producenta ma naturalny skład, jest wegańska, nie powoduje podrażnień i alergii oraz ma pozastawiać włosy puszyste i miękkie. Jeżeli chcecie się przekonać, czy farba spełnia te założenia zapraszam do dalszej części postu. 
Wegańskie farbowanie – Color&Soin 8A – Ash blond

Opis producenta: 


 Trwała farba do włosów z ekstraktami roślin. 
Color &Soin to trwała farba do włosów z ekstraktami roślin, która już od pierwszego użycia barwi 100 białych włosów, a także chroni je i pielęgnuje. Została przetestowana w ramach kontroli dermatologicznej. Produkt został opracowany z uwzględnieniem natury włosów, minimalizuje podrażnienia skóry i ryzyko wystąpienia alergii. 
Wegańskie farbowanie – Color&Soin 8A – Ash blond

Moja opinia: 


 Farba jest łatwo dostępna i niedroga. Kosztuje ok. 30zł. W pudełku znajdziemy tubkę z kremem koloryzującym, butelkę z emulsją, odżywkę, rękawiczki oraz instrukcje. 
Po zmieszaniu składników farba ma całkiem przyjemny, delikatny zapach. Nakładałam ją aplikatorem, który był dołączony do opakowania. Farbowanie było proste i nie trwało długo. 
Na moje włosy do ramion zużyłam całe opakowanie farby.  Farba nie podrażniła mojej skóry i łatwo się spłukała. Jednak po użyciu odżywki, moje włosy wcale nie były gładki i miękkie. Były splątane i dosyć suche.  
Wegańskie farbowanie – Color&Soin 8A – Ash blond

Efekt: 


 Kiedy spłukałam odżywkę i wytarłam włosy doznałam szoku. Kupiłam farbę w zimnym odcieniu średniego blond, a moje włosy były pomarańczowe i znacznie jaśniejsze. Zawiedzona efektem szybko nałożyłam fioletowy toner na włosy, który ma szczęście trochę ochłodził kolor i lekko przyciemnił włosy. 
Podsumowując jestem bardzo zawiedziona efektem koloryzacji. Myślę, że następnym, razem użyję zimnego odcienia blond z Biokap albo wypróbuję farbę Herbatint. 

A Wy używaliście farb z Color&Soin? Może znacie jakieś dobre naturalne farby do włosów? 

Xoxo, 
Dorota 
1 komentarz:

Copyright © Vege Time , Blogger