05 września

Woda toaletowa Kistna The Body Shop 
Woda toaletowa Kistna The Body Shop
Dziś mam dla Was krótką recenzję mojej ulubionej wody toaletowej, które mam nadzieje Was zainteresują i  polubicie je równie bardzo jak ja 😊 !

Na początek warto będzie powiedzieć kilka słów o nazwie tej wody toaletowej.

                Została ona zainspirowana rzeką Kistna, która przepływa przez Indie.
   Jest to rzeka do której ludzie podróżują na cześć życia i optymizmu. Według legendy rzeka wypłynęła z posągu krowy, która stanowiła pomnik starożytnej świątyni Śiwy wraz z dopływami symbolizującymi hinduistyczną trójcę – Wisznu, Śiwa oraz Brahnu.

Woda toaletowa Kistna The Body Shop


   Woda toaletowa jest orzeźwiająca i pobudzająca. Zapach charakteryzuje się nutami bergamotki, grapefruita, pomarańczy i cytryny. Natomiast esencję stanowi paczula, drewno cedrowe, mech drzewny oraz wanilia. Nuty te sprawiają, że od razu można poczuć się rześko.

   Kistna posiada szklane opakowanie o zielonym zabarwieniu. Szkło, z którego jest wykonane ma odpowiadanie wyważenie oraz jest pewne w chwycie. Jest mętne przez co widać ile perfum już zużyliśmy. Wszystko to sprawia wrażenie jakby było wykonane z kamienia szlachetnego.
   Zatyczka i atomizer są wykonane z aluminium. Na plus wychodzi jej szara kolorystyka, która całkiem dobrze się komponuje z kolorem szkła.
   Na opakowaniu znajduje się minimalistyczne logo producenta oraz nazwa perfum jak i ich ilość. Napisy są w białej kolorystyce. Całość komponuje się bardzo minimalnie i elegancko.

   Są to perfumy, które mogą naprawdę przypaść do gustu, jak do tej pory mój faworyt. Uważam, że mają świetny, pobudzający zapach. Po zaaplikowaniu utrzymuje się bardzo długo na ubraniach, a na skórze jego trwałość jest trochę krótsza.

   Ich cena to 109,90 PLN za 100 ml, mimo to okazyjnie można je dostać za około 50 PLN ( polecam polować na okazję 😉!). Uważam że jest to jedna z lepszych pozycji oferowanych przez The Body Shop. Polecam je z całego serca gwarantuję że się nie zawiedziecie! 😊

Patryk :)

14 komentarzy:

Copyright © Vege Time , Blogger