11 maja

Naturalne olejki do włosów Bella Secret | Wegańskie & Zero Waste
Poznajcie naturalne sera do włosów od manufaktury Bella Secret. Testuje je od 3 tygodni i nareszcie mogę napisać Wam o nich coś więcej. Jak mi się sprawdziły? Zapraszam do czytania!

Sera do włosów Bella Secret to mieszanka naturalnych olejów, które razem tworzą wyjątkową natłuszczającą i wzmacniającą włosy recepturę. Oleje są tłoczone na zimno w niewielkich partiach, dzięki czemu zawsze są świeże i wysokiej jakości. Watro wspomnieć, że nasiona używane do tłoczenia olejów pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Serum do włosów Bella secret znajduje się w praktycznej butelce z pipetą wykonanej z ciemnego szkła. Opakowanie jest bardzo eleganckie i pięknie zdobi łazienkę czy toaletkę.


Olejki są mieszanką wszystkich rodzajów olejów: wnikających, niewnikających i półwnikających, dzięki czemu są uniwersalne i powinny sprawdzić się na włosach o różnej porowatości. 


Serum Flax składa się z olejku lnianego, słonecznikowego oraz kokosowego.


Serum Chia składa się z olejku z nasion chia, makowego oraz olejku  z wiesiołka. 

Oba olejki świetnie działają na moje włosy, najczęściej używam je do olejowania włosów. Już po kilku użyciach moje włosy stały się gładsze, miękkie i odżywione. 

Dodane do maski do włosów bardzo dobrze je wygładzają i ułatwiają ich rozczesywanie.

Bardzo lubię nakładać kropelkę serum Flax po umyciu włosów kiedy są jeszcze wilgotne. Ten olejek świetnie nawilża i dociąża włosy.

Wydajność olejku zależy od długości włosów i częstotliwości używani, mi wystarcza jedna pipeta serum, aby naolejować całe włosy. 


Używacie olejków do włosów?

Xoxo,

Dorota


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Vege Time , Blogger