21 maja

Wegańskie paletki cieni 6th sense od Pierre Rene - idealne na co dzieńNa blogu dawno nie było recenzji cieni. Tym razem pokażę Wam wegańskie paletki od Pierre Rene 6th Sense, w odcieniu 03 Galactic Stones oraz 02 Heathland. Jeżeli jesteście ciekawi, co o nich sądzę, zapraszam do posta!

Pierre Rene 6th sense 03 galactic stone

W kolekcji 6th Sens znajdzecie 6 paletek. Każda z nich posiada 6 wypiekanych cieni do powiek, o wykończeniach: matowym, kremowo -satynowym, połyskująco -perłowym oraz brokatowym.

Każda paleta jest całkowicie inna, jednak w każdej z nich znajdziemy jasny cień, przejściowy oraz ciemny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać makijaż codzienny jak i wieczorowy. 

Pierre Rene 6th Sense no. 02 Heathland

Pierre rene 6th sense heathland

To pastelowa, delikatna paletka, idealna do codziennego makijażu. Znajdziemy w niej 3 matowe cienie 2 błyszczące i jeden satynowy:


1st bardzo jasny matowy beż

2nd pastelowy satynowy lilac

3rd błyszcząca lawenda

4th błyszczące jasne złoto

5th matowy zgaszony bordowy brąz

6th matowa pastelowa brzoskwinia

Pierre rene 6th sense 02 heethlandPierre Rene 6th Sense no. 03 Galactic Stones

pierre rene 6th sense galactic stone

To natralna, delikatna paleta, w chłodnej tonacji. Znajdziemy w niej 6 cieni:


1st brokatowy brąz

2nd jasny matowy beż

3rd jasny, chłodny brąz

4th perłowy jasny cień

5th bordowy brokat

6th matowy zgaszony lilac

6th sense Pierre rene galactic stone

Paletki mają ładne kartonowe opakowanie z lusterkiem. Każda z nich ma inny kolor, dzięki czemu można je łatwo odszukać w szufladzie.

Bardzo lubię używać tych paletek na co dzień, zwaszcza kiedy się śpieszę. Można nimi wykonać szybki i łatwy makijaż. Paletki są ładnie skomponowane i bardzo dobrze się uzupełniają. Dobrze się z nimi pracuję - cienie są dobrze napigmentowane, ładnie się rozcierają i nie robią plam.  Mają aksamitną konsystencję i nie pylą. Dobrze utrzymują się na powiekach, nie rozmazują się i nie ścierają się podczas dnia.

Muszę przyznać, że aktualnie są to moje ulubione paletki i  bardzo często po nie sięgam. Cienie są dobrej jakości i łatwo mi się nimi pracuje. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem, którejś z tych paletek zdecydowanie je polecam. :)


Xoxo,

Dorota


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Vege Time , Blogger